Wyżywienie w Chacie Jadze

Szklarska Poręba - noclegi z małym all inclusive

Chata Jaga w Szklarskiej Porębie to nie tylko noclegi i komfortowe pokoje, ale także wyjątkowe doświadczenie kulinarne. Nasza oferta noclegowa z wyżywieniem (małe all inclusive) to doskonałe połączenie wypoczynku i rozkoszy smaku.

 
 

Śniadania od 8 do 10 a nawet dłużej

Rozpocznij dzień od smacznego i pożywnego śniadania, które dostarczy Ci energii na całe przedpołudnie. Oferujemy szeroki wybór świeżych i zdrowych produktów, takich jak płatki śniadaniowe, jajka, wędliny, sery, parówki, tortille, sałatki, owoce i wiele innych.

Pieczywo, dżemy, krem czekoladowy dostępne są cały dzień.

Kawa i herbata dostępne są bez limitu cały dzień.

Istnieje możliwość przygotowania sobie śniadania na wynos. Zrób sobie kanapki na drogę, na górską pieszą wycieczkę, nordic walking, rowery czy narty. Nie pobieramy dodatkowych opłat za prowiant na drogę.


Obiadokolacja od 16 do 20

Nasze obiady i kolacje a właściwie obiadokolacje to prawdziwa uczta dla podniebienia. Codziennie w naszym bufecie zupa oraz kilka dań głównych do wyboru, które obejmują zarówno mięsa, jak i dania wegetariańskie, pierogi, makarony, zapiekanki makaronowe, naleśniki, racuchy.

Nasz zespół kucharski przygotowuje je ze świeżych składników, dbając o pełny smak i zadowolenie naszych gości. Podajemy dania kuchni regionalnej i międzynarodowej, które zachwycą Twoje podniebienie. Przykładamy dużą wagę do jakości składników i ich estetycznego podania.